Cemka Poliüretan Kauçuk Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.

2005 yılında Cemka Poliüretan Kauçuk Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak Bursa Çalı/Sarıyerler Sanayi Bölgesinde kurulan firmamız Otomotiv, Savunma Sanayi, Medikal, Havacılık, Tramvay ve Mobilya sektörlerine poliüretan parçaların üretiminde 25 yıllık tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Müşterilerine geniş yelpazede hizmet verebilmek için 2010 yılında Adapazarı’nda açmış olduğumuz şubemizde de sac, metal ve koltuk üretimine devam etmektedir.

Firmamız her geçen gün farklı ürün çeşitlerini bünyesine ilave etmekte ve sektördeki atılımlarını sürdürmektedir. Müşteri istekleri doğrultusunda üretimini gerçekleştiren firmamız deneyimli kadrosu, nitelikli iş gücü, müşteri odaklı, kaliteyi ilke edinen yönetim sistemi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bu sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmeyen sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Cemka Poliüretan tecrübesini günümüzün gelişen teknolojileri ile de bütünleştirerek sektör içerisinde daha ileriye, siz değerli müşterilerimizle birlikte yürüyerek büyüyecektir. Kademeli olarak büyüyen firmamız poliüretanın diğer türlerini de üretim grubuna almak ana hedefidir.

Vizyon & Misyon

Kurumsal değerlere bağlı olarak poliüretan sektöründe teknoloji ve kalite açısından lider bir kuruluş olmaktır.

Ülkemizin, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, çevremizin gelişimine katkıda bulunarak, teknolojik
gelişimleri, rekabetçiliği, verimliliği, kaliteli hizmeti, etik değerleri düşünerek, rekabeti
fırsata dönüştürmek ve büyümeyi sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Yasal şartları göz önünde bulundurarak ürün ve hizmet kalitesini sürekli artırıp, zamanında termin ve tutarlı fiyat politikası uygulayarak işimizin en değerli hedefi olan müşteri memnuniyetini artırmak,

Sürekli eğitim ile çalışanlarımızın bireysel gelişimlerine katkıda bulunarak, verimliliği ve çalışanlarımızın memnuniyetiniartırıp istihdamda sürekliliği sağlamak,Tedarikçilerimizle iş ortaklığı bakış açısıyla işbirliği içinde olacak ve onların gelişimi için çaba sarf etmek, Sürekli gelişen ve verimli bir firma olmak ve bu sayede yeni yatırımlar yapılmasını sağlayarak topluma fayda sağlamak, Çevreyi ve doğal kaynakları korumak ve değer vermek, SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ.